fbpx

Tatuaże na bliznach

Tatuaże posiadają wielu swoich zwolenników, co możemy zobaczyć latem na ulicach, kiedy mijają nas kolorowi ludzie, z dumą noszący arcydzieła na rękach, nogach, szyi oraz plecach. Przeciwnicy natomiast uważają tatuaże za modę, która minie, a na skórze pozostawi brzydki ślad. Ale czy tatuaże to na pewno tylko moda? Bardzo często zdarza się, że tatuaż ma zakryć coś, co budzi przykre wspomnienia, bądź przyozdobić pozostałości po cięciu operacyjnym.

Czy można zrobić tatuaż na bliznach?

Oczywiście! Tatuaże na bliznach są dość często wykonywane w naszym studio tatuażu, które mieści się w Lublinie. Bez znaczenia, czy są to blizny operacyjne, blizny po cesarskim cięciu, tudzież blizny po samookaleczeniach – tatuażem można zakryć każdą bliznę, pod kilkoma warunkami:

  • Przed wizytą w studio tatuaży, warto skonsultować się z dermatologiem, który oceni, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania tatuażu na bliźnie,

  • Twoja blizna powinna być całkowicie zagojona,

  • Skonsultuj się wcześniej z tatuatorem, który omówi oraz dopasuje z Tobą wzór.

Tatuaże na bliznach: Dla kogo?

Dla wszystkich! Studio tatuażu to miejsce, które nie szufladkuje ludzi. Nie oceniamy klientów, nie pytamy skąd powstałe okaleczenia, ani też, jaki jest powód, dla którego chcesz zakryć bliznę. Wykonujemy tatuaże na rozstępach, liniach cięć, a także bliznach, nie wnikając w powód, który skłonił klienta do chęci zakrycia.

Jeśli zechcecie nam opowiedzieć swoją historię, chętnie wysłuchamy, ale nigdy nie nalegamy. Doskonale wiemy, że wiele tatuaży niesie za sobą bolesne historie, bądź przykre wspomnienia. Jesteśmy od tego, aby klient wyszedł zadowolony ze swojego tatuażu, a nie od tego, aby przywracać przykre wspomnienia.

Słowem: tatuaże na bliznach są dla wszystkich! Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w różnym wieku. Bliznę możemy zakryć tatuażem na stopie, tatuażem na szyi, tatuażem na nadgarstku, tatuażem na przedramieniu, a także w każdym miejscu, jakim sobie zażyczy nasz klient.

Jak długo goi się tatuaż na bliznach?

Tatuaż na bliźnie, goi się tak, jak każdy inny tatuaż. Należy dbać o te tatuaże dokładnie w ten sam sposób, jak o „zwykłe” tatuaże, a po wygojeniu, warto przyjść i nanieść ewentualne poprawki, jeśli tatuator zadecyduje, że jest to potrzebne.

Każdy klient naszego studia tatuażu to indywidualny przypadek, a także indywidualna historia, dlatego warto zawsze konsultować się na bieżąco z tatuatorem, który będzie wykonywał waszą dziarę. Pozwoli to na poznanie dokładnego efektu, jaki uzyskamy po wizycie w studio, a także zostaniemy poinformowani o dalszej pielęgnacji naszej dziary.

Czy tatuaże na bliznach są bezpieczne?

Jeśli blizna jest całkowicie wygojona, a dermatolog uznał, że nie ma przeciwwskazań – wykonanie tatuażu jest całkowicie bezpieczne. Jeśli jednak klient zatai jakąkolwiek informację o problemach skórnych, skóra może nie przyjąć tuszu, przez co wydłuży się czas tatuowania, a także może wystąpić konieczność kilku sesji.

Masz wątpliwości, bądź dodatkowe pytania? Pozostaję do Twojej dyspozycji!

Chcesz dopytać?

Nie krępuj się! Jestem do Twojej dyspozycji.