fbpx

PROJEKTY I REALIZACJE

TATTOO LUBLIN

Poniżej prezentuję swoje wzory tatuaży oraz ich wykonania. Jeżeli jesteś zainteresowana/y aktualnymi, wolnymi projektami sprawdź mojego Instagrama lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztował Twój tatuaż? Wypełnij formularz poniżej.

Portfolio

Moje realizacje

Aktualne kreacje, które zawsze poprzedza projektowanie tatuażu.

Portfolio

Moje projekty

Zobacz moje projekty. Jeśli któryś wpadł Ci w oko – napisz do mnie.

realizacja

WZÓR I WDROŻENIE

Wszystko zaczyna się od pomysłu na tatuaż. Te są czasami symbolem, pamiątką lub pieczęcią rozpoczynającą nowy albo kończącą jakiś etap w życiu.

Aby tatuażysta mógł jak najlepiej przygotować Twój wymarzony projekt, konieczne jest przekazanie mu czego tak naprawdę chcesz. Szkic odręczny wzoru, podobny projekt, który jest już przez kogoś wykonany, a nawet jak najdokładniejszy opis dają początek wizji.

Przygotowanie projektu trwa od kilku do kilkunastu godzin w zależności od stopnia jego skomplikowania. Zazwyczaj zapisywany jest on w postaci pliku graficznego i przesyłany do osoby, która takowy zamówiła dobę przed umówionym terminem.

Sam proces wykonywania tatuażu również zależny jest od wielkości i szczegółowości przygotowanego wzoru. Dla tatuażysty czas pracy rozpoczyna się jeszcze przed Twoim przybyciem, ponieważ musi on przygotować sterylne stanowisko, sprawdzić sprzęt i wyciszyć się, by w 100% oddać się realizacji.

Cały proces wieńczy przygotowanie opatrunku oraz przekazanie Ci istotnych uwag dotyczących higieny.

spodobał ci się projekt?

Skontaktuj się ze mną – przygotujemy Twój i go zrealizujemy!