fbpx

PROJEKTY I REALIZACJE

TATTOO LUBLIN

Poniżej prezentuję swoje wzory tatuaży oraz ich wykonania. Jeżeli jesteś zainteresowana/y aktualnymi, wolnymi projektami sprawdź mojego Instagrama lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio.

Portfolio

Moje projekty

Zobacz moje projekty. Jeśli któryś wpadł Ci w oko – napisz do mnie.

Portfolio

Moje realizacje

Aktualne kreacje, które zawsze poprzedza projektowanie tatuażu.

realizacja

WZÓR I WDROŻENIE

Wszystko zaczyna się od pomysłu na tatuaż. Te są czasami symbolem, pamiątką lub pieczęcią rozpoczynającą nowy albo kończącą jakiś etap w życiu.

Aby tatuażysta mógł jak najlepiej przygotować Twój wymarzony projekt, konieczne jest przekazanie mu czego tak naprawdę chcesz. Szkic odręczny wzoru, podobny projekt, który jest już przez kogoś wykonany, a nawet jak najdokładniejszy opis dają początek wizji.

Przygotowanie projektu trwa od kilku do kilkunastu godzin w zależności od stopnia jego skomplikowania. Zazwyczaj zapisywany jest on w postaci pliku graficznego i przesyłany do osoby, która takowy zamówiła dobę przed umówionym terminem.

Sam proces wykonywania tatuażu również zależny jest od wielkości i szczegółowości przygotowanego wzoru. Dla tatuażysty czas pracy rozpoczyna się jeszcze przed Twoim przybyciem, ponieważ musi on przygotować sterylne stanowisko, sprawdzić sprzęt i wyciszyć się, by w 100% oddać się realizacji.

Cały proces wieńczy przygotowanie opatrunku oraz przekazanie Ci istotnych uwag dotyczących higieny.

spodobał ci się projekt?

Skontaktuj się ze mną – przygotujemy Twój i zrealizujemy go!

Dobry Chłopiec Tattoo - scroll