KONTAKT

Skontaktuj się ze mną!

napisz

Gdzie mnie znaleźć?

STUDIO TATUAŻU LUBLIN

Indianka Tattoo Shop

Jak mnie znaleźć? Napisz albo zadzwoń!

TELEFON

+48 536 249 680

LOKALIZACJA

Indianka Tattoo Shop
ul. Jana Sawy 8/012, 20-632 Lublin

lokalizacja

Dojazd i okolica

Studio zlokalizowane jest w niedalekiej okolicy centrum Lublina. Tylko 9 minut spaceru od Centrum Handlowego E.Leclerc (ul. Tomasza Zana) a 17 minut od skrzyżowania ulic Głębokiej i Józefa Sowińskiego dzielą Cię od Twojego wymarzonego tatuażu!

Dojazd komunikacją miejską jest wygodny. W bliskiej odległości od studia znajdują się przystanki: Zana ZUS 01 i 03, Jana Sawy 01 i 02, ZUS 01, 02, 04 i 06, Rzeckiego 01 i 02.

Do studia rzecz jasna można dostać się samochodem. Warto kierować się tu od ul. Filaretów ze względu na wygodę ze znalezieniem miejsca parkingowego. Zaparkować możesz wzdłuż ulicy i warto pamiętać, że nie obowiązuje tu Strefa Płatnego Parkowania. Możesz poszukać również dogodnego dla siebie miejsca na dużym parkingu przy MediaMarkt – to tylko 3 minuty drogi do studia!

Do naszej miejscówki możesz dostać się bezpośrednio z „dziedzińca”, który stanowi przestrzeń między blokami. Kieruj się ku rogowi – tam bez problemu znajdziesz studio.

W pobliżu studia znajduje się wiele placówek handlowych oraz usługowych. Może zainteresować Cię również szeroki wybór lokali gastronomicznych. Podczas robienia tatuażu możesz zgłodnieć i nie będzie problemu z zamówieniem z dostawą kuchni polskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej.

Zapraszam gorąco solo lub ze znajomymi! Zapewniamy zimne napoje a w okresie zimowym herbatę lub kawę. Przyjemna atmosfera sprawi, że chętnie wrócisz tu jeszcze raz!