fbpx

Regulamin

Podobno zasady są po to by je łamać, ale dla zachowania porządku jak i spokoju ducha tatuażysty, proszę Cię o zapoznanie jak i przestrzeganie poniższych.
Jeżeli zdarzenia losowe sprawią, że nie będziesz w stanie tego zrobić, proszę o kontakt.

Rezerwując termin zgadzasz się na przestrzeganie poniższego regulaminu.

REZERWACJA

Każdą rezerwację terminu uzgodnisz ze mną w kontakcie przez Messengera, Instagrama, mailowo lub telefonicznie. Jeśli z powodów niezależnych ode mnie nie będę w stanie stawić się w studio, niezwłocznie Cię o tym poinformuję i wybierzemy nową, odpowiednią dla Ciebie datę.

WYCENA PROJEKTU

Wycenę projektu tatuażu przygotowuję na podstawie informacji dotyczących: jego rozmiaru, lokalizacji na ciele i jak dokładniejszego opisu czego oczekujesz. Rzecz jasna służę radą. Więcej przeczytasz w tym artykule.

ZADATEK

Każda rezerwacja terminu równoważna jest z przekazaniem zadatku (kwota zależna od wyceny całkowitej) drogą elektroniczną na wskazany nr konta. W przypadku nieuzasadnionego niepojawienia się na umówiony termin kwota ta zatrzymywana jest przeze mnie jako zadośćuczynienie jego niedotrzymania.

PREZENTACJA PROJEKTU

Przygotowany dla Ciebie projekt przesyłam Ci wybranym kanałem (Facebook, Instagram, mail) maksymalnie do 24 godzin przed umówionym terminem.

PRZYGOTOWANIE DO TATUAŻU

Na umówioną datę i godzinę przyjdź trzeźwa/y i nie pod wpływem narkotyków. Ubranie musi być dostosowane tak, by w łatwy sposób można było „dostać się” do miejsca, gdzie wykonywany będzie tatuaż.
Możesz wziąć ze sobą coś do jedzenia i picia, ale zawsze jest też opcja zamówić coś do studia.
Nie spóźniaj się.

TATUOWANIE

W trakcie tatuowania dla Twojego bezpieczeństwo proszę Cię o nieużywanie telefonu komórkowego i innych urządzeń oraz utrzymanie stabilnej pozycji podczas sesji (innymi słowy o nie wiercenie się).

HIGIENA PO SESJI

O podstawowych zasadach higieny przeczytasz tutaj.
Nie odpowiadam skutki niestosowania się do przekazanych zaleceń.

ZGODA NA WYKONANIE ZABIEGU TATUOWANIA CIAŁA -> zobacz/pobierz.

Przed rozpoczęciem mojej pracy będę prosił Cię o jej wypełnienie. Wydrukowane wersje znajdują się rzecz jasna w naszym studio.

Do zobaczenia!

Chcesz dopytać?

Nie krępuj się! Jestem do Twojej dyspozycji.