fbpx

Ile kosztuje tatuaż?

W kwestii ceny tatuażu nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ koszt całkowity zależny jest od wielu czynników. Od czego więc zależy koszt naszego tatuażu?

Przede wszystkim istotną kwestią jest wzór, który sobie wybraliśmy, a także studio, w którym będziemy poddawać się procesowi tatuowania. Nie sugerujmy się cenami proponowanymi przez internetowe kalkulatory, ponieważ często nie mają one nic wspólnego z cenami, które dobierane są indywidualnie w profesjonalnym studiu tatuażu.

Ile kosztują tatuaże? Wybór odpowiedniego studia tatuażu

Profesjonalne studio tatuażu, które działa legalnie to podstawowy czynnik, który ma wpływ na cenę tatuażu. Tatuaż w profesjonalnym studiu, nigdy nie będzie oscylował w niskich kwotach. Wytatuowanie sobie pleców skomplikowanym wzorem w profesjonalnym salonie, nie będzie kosztowało 200 złotych. Koszt takiego tatuażu sięgał będzie rzędu kilku tysięcy złotych.

Jak wybrać wartościowe studio tatuażu?

PAMIĘTAJ:

1. Profesjonalne oraz legalne studio tatuażu posiada wartościowy sprzęt, który sporo kosztuje. Podstawową kwestią jest również sterylizacja narzędzi, a także zachowanie zasad bezpieczeństwa swoich klientów oraz dbałość o stanowisko pracy.

2. Renoma studia tatuażu oraz wykwalifikowany tatuator. Każdy wzór, to pomysł tatuatora. Jego czas, nakład pracy oraz umiejętności. W rękach profesjonalisty nie będziemy musieli się obawiać, że tatuaż będzie trzeba usunąć, bądź poprawiać w innym studio.

3. Użyte kolory podczas tatuowania. Dobry tusz, który utrzymuje się lata to podstawa, w naszej pracy. Profesjonalista zawsze przedstawi Ci żywotność koloru oraz poinformuje, jak należy dbać o tatuaż, aby kolor szybko nie stracił swojego odcienia.

Jeśli zdecydowałeś się więc na salon, w którym tatuator mówi o cenie 200 zł za wytatuowanie całych pleców i oznajmia, że zrobi to podczas jednej sesji, radzę zastanowić się nad zmianą tatuatora.

Od czego zależy cena tatuażu?

Cena tatuażu, zależna jest od wzoru, który sobie wybieramy. Im bardziej skomplikowany wzór, tym cena naszego tatuażu będzie wyższa. Co oznacza termin: skomplikowany wzór? To taki, na który tatuator musi poświęcić więcej czasu. Jednym z przykładów takich wzorów to tatuaż biomechaniczny.

Istotną kwestią jest również barwa tatuażu. Cena kolorowego tatuażu jest wyższa, niż cena tatuażu czarnego.

Wielkość tatuażu. Za napis na nadgarstku, zapłacimy dużo mniej, niż za wytatuowanie sobie całego przedramienia.

Czas poświęcony na wykonanie tatuażu. Tak zwane „rękawy” oraz „plecy”, czy tatuaż na całej łydce, to wielogodzinny, a nawet kilkudniowy proces tatuowania. Dlatego nasza cena będzie dużo wyższa, jeśli wybieramy sobie tak duży tatuaż. Pamiętajmy również, że czas pracy tatuatora rozpoczyna się już w momencie projektowania wzoru.

Renoma tatuażysty. Sławni tatuatorzy, u których na termin czekamy nawet rok, zazwyczaj mają dużo wyższe stawki. Nic dziwnego! Pracowali na swoją renomę wiele lat, szlifując swój warsztat pod okiem mistrzów.

Cennik studia tatuażu

Podczas pracy w naszym studiu tatuażu, które znajduje się w Lublinie, często pytani jesteśmy o aktualny cennik tatuaży.

Każdy klient o cenie tatuażu jest informowany podczas pierwszej konsultacji, na której omawiamy wzór, dobieramy miejsce tatuowania, a także oceniam stopień skomplikowania wzoru. Nie istnieje określony cennik tatuaży.

Tatuaże to nasza pasja, wkładamy w nią całe serce, a nad tworzeniem unikalnych wzorów spędzamy długie godziny. Inwestujemy w profesjonalny sprzęt, dbamy o jakość kolorów, które używamy podczas tworzenia tatuaży, a każdy klient i każdy nowy projekt, to osobna historia, do której podchodzimy indywidualnie.

Pamiętaj: Tatuaż to poważna decyzja. Oszczędność na tatuażu, poprzez korzystanie z nieprofesjonalnego studia, może sprawić, że tatuaż będzie wykonany nieestetycznie, a także mogą zdarzyć się komplikacje zdrowotne.

Masz pomysł na tatuaż? A może pragniesz unikatowego wzoru, który ozdobi Twoje ciało? Śmiało, napisz do mnie, chętnie pomogę Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Skorzystaj z formularza wyceny tatuażu!

Chcesz dopytać?

Nie krępuj się! Jestem do Twojej dyspozycji.